Infomace pro hráče

Místo konání: Divišova čtvrť, Brno
Datum: noc z 29. na 30. září
Začátek: Sraz na místě je včetně vybalení věcí do 20:00, je možné přijet dřív (Budeme v Divišce od už od odpoledne chystat věci). Začátek hry pak v 21:00.
Konec: Herní doba je na papíře 3:30 od začátku do konce, s tím že v reále se to těžko odhaduje. Mezi organizátory se shodujeme na tom, že to bude víc, o kolik, to už je názor od názoru jiné. Bude co hrát nejméně do jedné, pokud by šlo vše pomalu, omezí nás úsvit a počet litrů semtexu na hlavu. Konec teda mezi 1. až 4. hodinou ranní.
Vstup: Myslíme si, že omezení akce na "pro zvané" je samo o sobě dostatečně limitující. Jedete jako testeři, nikoli jako hráči hry, tudíž žádné vstupné samozřejmě nebudeme vybírat. Pokud nás budete chtít nějak podpořit, největší službu nám uděláte, pokud napíšete krátké povídání o tom, jak a co se vám ve hře líbilo/nelíbilo.
Kontakt: Hlavní organizátor Godric, godric[at]centrum.cz, 241-606-385 (do autorizace "Alfatest")
Pomocný organizátor MANik, 298-631-917

Přihláška

Bohužel, akce je jenom pro zvané.

Doprava

Z nádraží šalinou č.1 na zastávku Semilasso, pak autobusem č. 84 nebo 72 do zastávky Divišova čtvrť, která je asi 100m od brány. Alternativně šalinou č. 9 a 11 na zastávku Halasovo Náměstí, odtam dle mapy cca 300m. Návrat pravděpodobně noční linkou č.93 ze zastávky Divišova čtvrť.

malá mapa

klikněte pro zvětšení

Nahoru

Poslední aktualizace 16.9. Díky za přečtení. Design by Godric.
XHTML 1.0 Transitional Valid | CSS Valid | Používejte Firefox!